New Customers only. Min deposit £5. Bet Credits available for use upon settlement of bets to value of qualifying deposit. Min odds, bet and payment method exclusions apply. Returns exclude Bet Credits stake. Time limits and T&Cs apply. 18+
bet365’s Cash Out gives you more control over your bets and offers you the opportunity to receive a refund before the end of the event. When this feature is available, you can Cash Out a bet in full or in part, leaving the remainder of your stake to develop. Terms and Conditions apply.
You can watch sports live on your mobile, tablet or computer, including Football, Tennis and Basketball. All you need to qualify is a funded account or to have placed a bet in the last 24 hours.
Para nuevos clientes. Le otorgaremos créditos de apuesta de la misma cantidad de su ingreso válido (hasta $1,500). Las ganancias no incluyen el importe de los créditos de apuesta. Se aplican las condiciones, límites de tiempo y exclusiones. 18+

Ατλέτικο μαδρίτη ρεάλ σοσιεδάδ

Ένα πλήρες ιστορικό των ανταγωνιστικών αγώνων που διεξήχθησαν μεταξύ των δύο ομάδων, Αυτή η σελίδα περιέχει το ρεκόρ “head-to-head” των αναμετρήσεων Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Σοσιεδάδ, συμπεριλαμβανομένων των μεγαλύτερων νικών και ηττών μεταξύ των δύο ομάδων, καθώς και στατιστικά H2H σε όλες τις διοργανώσεις.Οι ομάδες ποδοσφαίρου Ατλέτικο Μαδρίτης και Ρεάλ Σοσιεδάδ έπαιξαν 32 αγώνες μέχρι σήμερα. Από αυτά, η Ατλέτικο Μαδρίτης κέρδισε 20 αγώνες ( 12 στο Estadio Wanda Metropolitano, 8 στο Anoeta εκτός έδρας), η Ρεάλ Σοσιεδάδ κέρδισε 11 (3 στο Anoeta, Estadio Wanda Metropolitano στο Estadio Wanda Metropolitano εκτός έδρας), και έφερε 1 ισοπαλία (1 στο Estadio Wanda Metropolitano, 0 στο Anoeta). Στην ισπανική La Liga, οι δύο ομάδες έπαιξαν συνολικά 30 παιχνίδια στο παρελθόν, εκ των οποίων η Ατλέτικο Μαδρίτης κέρδισε 18, η Ρεάλ Σοσιεδάδ κέρδισε 11 και οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες 1. Στο Διεθνές Φιλικό Σωματείων, οι δύο ομάδες έπαιξαν συνολικά 2 παιχνίδια στο παρελθόν, εκ των οποίων η Ατλέτικο Μαδρίτης κέρδισε 2, η Ρεάλ Σοσιεδάδ κέρδισε 0 και οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες 0. Επιλέξτε τον αντίπαλο από το μενού στα αριστερά για να δείτε το συνολικό ρεκόρ και τη λίστα αποτελεσμάτων.Βρίσκεστε στη σελίδα όπου μπορείτε να συγκρίνετε τις ομάδες Atletico Madrid vs Real Sociedad πριν την έναρξη του αγώνα. Εδώ μπορείτε εύκολα να συγκρίνετε τα στατιστικά στοιχεία και για τις δύο ομάδες.H2H Στατιστικά ενημερωμένα στις 2021/07/18 στις 16:43.

Ατλέτικο μαδρίτης

Ρεάλ Σοσιεδάδ 8Αριθμός νικών της Ρεάλ Σοσιεδάδ0Αριθμός ισοπαλιών της Ρεάλ Σοσιεδάδ2Αριθμός ήττων της Ρεάλ Σοσιεδάδ2.2Μέσος όρος σκοραρισμένων γκολ ανά αγώνα0.8Μέσος όρος δεχθέντων γκολ ανά αγώνα90%Πιθανότητα να σκοράρει γκολ στον επόμενο αγώνα70%Πιθανότητα να δεχτεί γκολ στον επόμενο αγώνα3Αριθμός αγώνων με καθαρό φύλλο αγώναΑποτυχία στο σκοράρισμα6Ματς πάνω από 2.5 γκολ σε4Ματς κάτω από 2.5 γκολ σε20 λεπτά.Χρόνος χωρίς σκορ48 λεπτά.Χρόνος χωρίς δεχθέν γκολ
6Αριθμός νικών της Atletico Madrid2Αριθμός ισοπαλιών της Atletico Madrid2Αριθμός ήττων της Atletico Madrid1.6Μέσος όρος σκοραρισμένων γκολ ανά αγώνα0.7Μέσος όρος δεχθέντων γκολ ανά αγώνα80%Πιθανότητα να σκοράρει γκολ στον επόμενο αγώνα60%Πιθανότητα να δεχτεί γκολ στον επόμενο αγώνα4Αριθμός αγώνων με καθαρό φύλλο αγώνα2Αποτυχία στο σκοράρισμα5Αγώνες πάνω από 2.5 γκολ σε5Αγώνες κάτω από 2.5 γκολ σε176 λεπτά.Χρόνος χωρίς σκορ56 λεπτά.Χρόνος χωρίς δεχθέν γκολ

Wikipedia

Ελάχιστα προβληματίστηκε μέχρι που ο Αλεξάντερ Ίσακ του έριξε ένα σουτ και του τσίμπησε τις παλάμες στα μέσα του πρώτου ημιχρόνου. Το ίδιο αποτέλεσμα είχε και όταν ο Ίσακ έριξε άλλη μια, ακόμα καλύτερη, προσπάθεια στον Όμπλακ λίγο αργότερα, και ο Σλοβένος απέκρουσε με τα ακροδάχτυλά του. Έκανε επίδειξη περισσότερων καλών αντανακλαστικών όταν ο Πόρτου έριξε ένα σουτ στο έδαφος, το οποίο ο Όμπλακ έδιωξε. Δεν μπόρεσε να κάνει τίποτα για το γκολ του Igor Zubeldia στο 83ο λεπτό – 8.
Είχε κάποια προβλήματα με τον Ίσακ στην αρχή, αλλά βγήκε μερικές φορές έξω και απέτρεψε επιθέσεις. Η μεσαία γραμμή της Ατλέτικο τα πήγε τόσο καλά που σπάνια δέχτηκε μεγάλη πίεση. Μύρισε μια επικίνδυνη κούρσα του Jon Guridi αργότερα – 7.
Κάλυψε καλά τον επιτιθέμενο Carrasco. Δεν ήταν τόσο φιλόδοξος όσο συνήθως θα μπορούσε να είναι με τις πάσες του, αλλά δεν χρειαζόταν να είναι. Αμυντικά ήταν σταθερός. Έδειξε την ψυχραιμία του αργά με μερικές πάσες από πίσω, παρότι δεχόταν σοβαρή πίεση, και δημιούργησε ένα βασικό χέρι στον Πόρτου όταν η Λα Ρεάλ απείλησε να ισοφαρίσει – 7.
Συνέχισε την καλή του φόρμα με ένα γκολ στο 16ο λεπτό για να χαλαρώσει τα νεύρα της Ατλέτικο από νωρίς. Παραμένει μια φωτεινή σπίθα στα αριστερά και ήταν ένας από τους καλύτερους παίκτες της Ατλέτικο κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας. Ο Βέλγος είχε άλλη μια ευκαιρία που την έστειλε άουτ, ενώ στη συνέχεια του αγώνα μπήκε στην άμυνα όταν χρειάστηκε – 8.